Co se dělo?

Rubrika - Co se dělo- pravidelně informuje o akcích pořádaných sborem dobrovolných hasičů v Hostěrádkách-Rešově.

Soutěže v požárním útoku, tradiční ostatky, prevenční činnost pro děti a mládež, disco, sběr železného šrotu a mnoho dalších akcí.

Příspěvky

Rozloučení s panem Jaromírem Bednaříkem

V pondělí 22.7.2013 jsme se v brněnském krematoriu rozloučili s naším dlouholetým členem panem Jaromírem Bednaříkem.

Děkujeme všem, kteří se přišli s panem Jaromírem Bednaříkem rozloučit

23. 7. 2013 | Rubrika: Co se dělo?

Smuteční oznámení - Jaromír Bednařík

parte.jpeg

V hlubokém zármutku oznamujeme, že nás v pondělí 15.července 2013 ve věku 66 let opustil náš dlouholetý člen a kamarád Jaromír Bednařík.

S naším drahým zesnulým se rozloučíme v pondělí 22.července ve 12.00 hodin v obřadní síni krematoria města Brna, Jihlavská ul.1

19. 7. 2013 | Rubrika: Co se dělo?

Žehnání pomníku ke 125.výročí založení SDH Milešovice

zehnani-pomniku-milesovice.jpgV sobotu 8.června se někteří členové (vybraní jedinci/většinou rodáci/, kteří jsou schopni po vlastní slavnosti zvládnout příval kořalek odolných hasičů z Milešovic), zúčastnili žehnání pomníku "Za obětavost při požárech a pomoc bližnímu" ke 125. výročí založení SDH Milešovice. Pomník hasičům věnovala obec Milešovce a sbor dobrovolných hasičů Milešovice.

Součástí obřadu byla také Mše svatá za žijící a zemřelé hasiče. Po skončení obřadů následovalo občerstvení.

Dopoledne u hasičů pro ZŠ a MŠ v Hostěrádkách

dopoledne-u-hasicu--30-.jpgV pátek 7.6. 2013 jsme prezentovali naši činnost  a techniku hasičů  dětem z MŠ  Hostěrádky-Rešov, MŠ Šaratice a základní školy ze Šaratic.

7. 6. 2013 | Rubrika: Co se dělo? | Fotografie: Dopoledne u hasičů pro žáky MŠ a ZŠ

Hasičská soutěžní klání v Hostěrádkách-Rešově

nocni-1.jpgTřetí letošní květnová sobota patřila v Hostěrádkách-Rešově na Vyškovsku příznivcům hasičského sportu.

Během dne uspořádal místní sbor dobrovolných hasičů II. ročník soutěže mladých hasičů O pohár starosty obce a večer pokračovalo hasičské klání IX. ročníkem noční soutěže o putovní pohár "Memoriál majora Jana Červinky".

21. 5. 2013 | Rubrika: Co se dělo? | Fotografie: Noční soutěž Hostěrádky-Rešov 18.5.2013