Co se dělo?

Rubrika - Co se dělo- pravidelně informuje o akcích pořádaných sborem dobrovolných hasičů v Hostěrádkách-Rešově.

Soutěže v požárním útoku, tradiční ostatky, prevenční činnost pro děti a mládež, disco, sběr železného šrotu a mnoho dalších akcí.

Příspěvky

II.ročník soutěže "O nejlepší hasičský prapor Jihomoravského kraje

V sobotu 22.9.2012 jsme se podíleli na uspořádání  II.ročníku O nejlepší hasičský prapor Jihomoravského kraje" v Hodějicích spolu s Hasičskou společností Červinkaprapory-hodejice-22.9.2012--112-.jpg

Poškozený kříž u silnice do Újezda

zari-2012-026.jpgDne 17.9. vrátili členové SDH a pracovníci obce kříž u silnice do Újezda na své místo. K povalení došlo při dopravní nehodě 8.9., kterou zavinila srna.

17. 9. 2012 | Rubrika: Co se dělo?

Závěr soutěže Vyškovského Soptíka - Milešovice a Topolany

soutez-topolany-24.6.2012--14-.jpg

Závěrečná soutěž  v Topolanech rozhodovala o konečném umístění v rámci Vyškovského Soptíka 2011/2012.

V celkovém hodnocení Vyškovského Soptíka skončila naše mládežnická družstva mladších i starších žáků na nádherném druhém místě a patří jim velká gratulace.

28. 6. 2012 | Rubrika: Co se dělo? | Fotografie: Mladí hasiči 2012

Noční soutěž v požárním útoku

nocni-soutez-23.6--153-.jpg V sobotu 23. června 2012 ve večerních a nočních hodinách se na cvičišti u hasičské zbrojnice v Hostěrádkách-Rešově letos již poosmé sešli příznivci hasičského sportu při VIII. ročníku noční soutěže v požárním útoku o putovní pohár.

28. 6. 2012 | Rubrika: Co se dělo? | Fotografie: Noční soutěž Hostěrádky-Rešov 23.6.2012

Požár lesa u Bzence

pozar-u-bzence---135-.jpgNaše jednotka se podílela na likvidaci požáru lesa u Bzence, který byl největším za posledních patnáct let v České republice.

Požár zasáhl lesní porost v kopcovitém terénu, který výrazně ztěžoval hasební práce a dopravu techniky na místo zásahu.

Nahlédněte do  fotogalerie "Požár u Bzence".

Popis zásahu najdete v článku"Požár lesa Bzenec"

29. 5. 2012 | Rubrika: Co se dělo?