Co se dělo?

Rubrika - Co se dělo- pravidelně informuje o akcích pořádaných sborem dobrovolných hasičů v Hostěrádkách-Rešově.

Soutěže v požárním útoku, tradiční ostatky, prevenční činnost pro děti a mládež, disco, sběr železného šrotu a mnoho dalších akcí.

Příspěvky

Vítězství mladších žáku na soutěži v Pustiměři 11.6.

soutez-pustimer-11.6--2-.jpg

Na soutěži v Pustiměři naše družstvo mladších žáků dosáhlo fantastického výsledku. V konkurenci dalších 17 družstev dokázalo v požárním útoku zvítězit.
Svůj výborný výkon ještě potvrdili ve štafetě dvojic 3.místem.Videa, fotografie a ostatní výsledky v článku "Soutěž Pustiměř".

12. 6. 2011 | Rubrika: Co se dělo?

Mladí hasiči na soutěži v Hlubočanech a Dražovicích

soutez-drazovice--43-.jpgV sobotu 4.6.a neděli 5.6.se naše soutěžní družstva mladších a starších žáku zúčastnili soutěže v Hlubočanech a Dražovicích. Výsledky,fotografie i videa najdete v článcích "Soutěž Hlubočany" a "Soutěž Dražovice".

12. 6. 2011 | Rubrika: Co se dělo?

Okresní kolo hry PLAMEN 2010/2011

okresni-kolo-drnovice-29.5--9-.jpgV neděli 29.5.2011 se konalo v Drnovicích okresní kolo hry Plamen.

Po přičtení výsledků ze ZPV a štafety dvojic z podzimních Dražovic , kde se družstvo starších žáků  nezúčastnilo,  klesli naši mladí hasiči na 11. místo v celkovém hodnocení.

Více informací v článku vedoucího mládeže Jirky Šutery. Foto najdete ve fotogalerii " Okresní kolo Drnovice".

3. 6. 2011 | Rubrika: Co se dělo?

Hasičská soutěž v Hostěrádkách-Rešově

soutez-hosteradky--2-.jpg V sobotu 28.5.2011 jsme pořádali soutěž O pohár starosty obce v požárním útoku, kde se naše soutěžní družstvo mužů umístilo na skvělém třetím místě.

1. 6. 2011 | Rubrika: Co se dělo? | Fotografie: Soutěž Hostěrádky-Rešov 28.5.

Mladí hasiči na soutěži v Milešovicích.

soutez-milesovice-21.5.2011-ii.jpg

V neděli 22.5.2011 se kolektiv mladých hasičů našeho sboru zúčastnil  soutěže v Milešovicích. Družstva se utkala v požárním útoku a ve štafetě dvojic.

Jak se jim dařilo se dočtete v článku "Soutěž Milešovice", kde najdete také videa našich mladých hasičů v akci.

Ve fotogalerii " Soutěž Milešovice"najdete více než 100 fotografií z tohoto sobotního dopoledne.

23. 5. 2011 | Rubrika: Co se dělo?