Školení nositelů dýchací techniky

skoleni-dychaci-technika--13-.jpg19.a 26.3. proběhlo na naší hasičce školení nositelů dýchací techniky a školení  pro  získání odznaku odbornosti "Hasič III.stupně".

skoleni-dychaci-technika--12-.jpg

Třetí a čtvrtou březnovou sobotu proběhlo na naší hasičce školení nositelů dýchací techniky a školení pro  získání odznaku odbornosti "Hasič III.stupně".

Školení nositelů dýchací techniky se zúčastnili dobrovolní hasiči z Vážan, Kobeřic, Drnovic, Račic, Pístovic a našeho sboru. V rámci školení byla předvedena i praktická ukázka protichemického obleku a dýchacího přístroje Saturn S 71/20. Školení bylo zakončeno závěrečným testem.

Následoval test a ústní zkouška pro získání odznaku odbornosti "Hasič III.stupně". Tento závěrečný test absolvovali členové našeho sboru a sboru hasičů z Vážan nad Litavou.

skoleni-dychaci-technika--22-.jpg     skoleni-dychaci-technika--28-.jpg

Náhledy fotografií ze složky Školení-dýchací technika