Vítězství mladších žáků na domácí noční soutěži pro MH

img_1808.jpgV sobotu 13. 8. 2016 uspořádal náš sbor noční soutěž mladých hasičů v požárním útoku. Noční soutěži předcházela soutěž pro muže a ženy zařazená do VC okresu Vyškov.

Od 18:30  hodin začala soutěžit kategorie mladších žáků. V této kategorii byly přihlášeny jen tři družstva a proto se soutěžilo na dvě kola. Naši mladí hasiči v prvním pokusu dosáhli času 15,61s a v druhém pokusu byl výsledný čas 16,12s ( pravý proud 14,54s ).
Časy z obou pokusů byly s velkým rozdílem nejrychlejší a znamenalo to zasloužené první místo.
Druhé místo obsadil tým z Milešovic časem 18,58s a třetí místo patřilo mladým hasičům z Kobeřic u Brna s výsledným časem 20,64s.
Cenu za nejrychlejší proud získala Sophie Bellová s časem 14,54s.

Od 21 hodin, kdy už byla tma, odstartovalo první družstvo starších žáků.
V této kategorii soutěžilo 11 družstev na jeden pokus.
Našim starším žákům se pokus celkem vydařil a s časem 17,59s obsadili 3. místo.
O něco lepší čas 16,58s dosáhl SDH Drnovice 2 a skončil na 2. místě. Nejlépe se v Hostěrádkách dařilo mladým hasičům z Milešovic, kteří časem 15,41s vyhráli. Patřila jim i cena za nejrychlejší proud s časem 15,15s.