Vítězství mladších žáků v okresním kole 45. ročníku hry Plamen - Milešovice

V sobotu 20. května se konala pro naše mladé hasiče nejvýznamnější soutěž okresní kolo.

V letošním roce s OSH Vyškov spolupořádal  finálovou část sbor dobrovolných hasičů Milešovice.
Po  nevydařené podzimní části okresního kola se naše družstvo mezi favority počítat nedalo. ( 8.místo štafeta požárních dvojic, 3.místo ZPV ).
V Milešovicích se družstvu mladších žáků ve složení: Ondřej Šimek, Marek Robeš, Marek Fiala, Denisa Surovcová, Sophie Bellová, Pavlína Klíčová, Adriana Vávrová, Zuzana Dočekalová, Jakub Příhoda, Michal Robeš dařilo, disciplíny štafeta 400m CTIF, štafeta 4x60m, požární útok CTIF a požární útok s přehledem vyhráli.
Celkový součet umístění 15 znamenal 1.místo v celkovém hodnocení před družstvy z Kobeřic u Brna a Lulče.