3. ročník soutěže v uzlové štafetě O POHÁR Starosty OBCE Hostěrádky - Rešov

17. a 18. února uspořádal náš sbor soutěž v uzlování zařazenou do Vyškovského Soptíka a do uzlové OPEN Ligy.

V sobotu 17. února soutěžili starší a mladší žáci. Starších žáků se zúčastnilo celkem 35 družstev. První místo obsadilo družstvo z SDH Strachotín, na druhém a třetím místě se umístili naše družstva Hostěrádky - Rešov A a B.

V druhé disciplíně ve dvojicích vyhrál  SDH Hostěrádky - Rešov Lucie Šuterová a Marek Robeš.

Mladších žáků do Hostěrádek přijelo celkem 33 družstev. My jsme soutěžili se dvěma družstvy mladších žáků a s jedním smíšeným Hostěrádky - Bosonohy, to se umístilo na 17. místě.
Družstva Hostěrádky - Rešov B a A obsadili 4. a 5. místo.
Vítězství si odvezli mladí hasiči ze Syrovic.

Ve dvojicích zvítězilo družstvo SDH Hostěrádky - Rešov Denisa Surovcová a Ondřej Šimek.

V neděli 18. února soutěžila přípravka a dorostenci. Družstev přípravky se zúčastnilo celkem 13. družstev a vyhráli nejmladší hasiči ze Syrovic.

Dorostenců jednotlivců soutěžilo  celkem 31 mladých hasičů a 18 dvojic.

Jednotlivci:
1. Lucie Šuterová