HASIČSKÁ FONTÁNA a netradiční soutěž MH

article preview

V sobotu 13.7. 2019 jsme se zúčastnili netradiční soutěže mladých hasičů v PÚ, která se konala u rybníku v Otnicích a byla pořádána u příležitosti konání Hasičské fontány. Této netradiční soutěže se zúčastnily dvě družstva mladších žáků a čtyři družstva starších žáků. Běželo se na dva pokusy. Našim starším žákům se dařilo a obsadili 1. místo.

Hasičskou fontánu pořádaly sbory dobrovolných hasičů z Otnic, Bošovic, Milešovic a Lovčiček  ve spolupráci se sbory
SDH Hostěrádky - Rešov, SDH Šaratice, SDH Kobeřice u Brna, SDH Velešovice, SDH Sokolnice a SDH Blučina.
Této akci předcházelo několik zkoušek přímo na rybníce v Otnicích, kde se vše nacvičovalo a dolaďovalo. Z našeho SDH se účastnili: Radek Pospíšil, Jiří Šutera, Zdeněk Masař a Milan Robeš.
Hasičská fontána začala ve 22 hodin a byla doprovázena klasickou i moderní hudbou a podbarvená světelnými efekty.
Poté ještě následoval ohňostroj.