Soutěž v uzlování - Kovalovice 17.3.2018

V sobotu 17.3. jsme se zúčastnili superfinále v uzlování v Kovalovicích, kde soutěží osm nejlepších družstev mladších a starších žáků z výsledné tabulky uzlové ligy.

Naši mladší žáci družstvo A se v letošním ročníku uzlové OPEN ligy umístili na 5. místě a družstvo B na 14. místě.

Starší žáci družstvo A obsadilo celkově 2. místo a družstvo B páté  místo.
V Kovalovicích tedy soutěžilo jedno družstvo mladších žáků a dvě družstva starších žáků. Uskutečnili se zde celkem čtyři soutěžní disciplíny z kterých si většina našich mladých hasičů odvezla jednu i více medailí.

Součástí finále bylo slavnostní vyhlášení výsledků uzlové OPEN ligy ročníku 2017/2018. Tři nejlepší družstva v obou kategoriích převzala pohár a medaile od starostky krajského sdružení hasičů Zdeny Jandové.

Starší žáci:
1. Strachotín