Soutěže mladých hasičů v Mělčanech a Čebíně

dscn2488.jpgPředposlední prázdninovou sobotu se družstva našich mladých hasičů zúčastnila dopolední soutěže Memoriálu Josefa Fuchse v Mělčanech a večerní soutěže O pohár starosty obce Čebín.

V Mělčanech se soutěžilo o nejlepší součet časů ze štafety 4x60m a požárního útoku. Mladší žáci obsadili s časy 54,14s + 19,92s výborné 2. místo za družstvem z pořádajícího SDH.

Starší žáci dosáhli časů 49,46s + 19,43s a skončili na pěkném 4. místě.

Při večerní soutěži v požárním útoku v Čebíně mladší žáci při pouhém počtu dvou soutěžních družstev v kategorii porazili družstvo Dolních Kounic a obsadili tak 1. místo.

Starší žáci pěkný výkon z dopoledne nezopakovali a v konkurenci kvalitních družstev skončili na posledním 6. místě.

Obě tyto soutěže předcházely soutěžím dospělých kterých se zúčastnilo i družstvo mužů z našeho sboru.

Mělčany

Čebín