Třetí vítězství pro mladší žáky v řadě - Luleč 26.5.2012

soutez-lulec-26.5.2012.jpgDalší soutěž Vyškovského Soptíka se konala v 26.5. v Lulči, kde si na prostorném hasičském cvičišti změřili síly mladí hasiči z našeho okresu v požárním útoku a ve štafetě na 4x60 metrů.

Mladší žáci si v požárním útoku po kvalitním výkonu odnesli již třetí pohár za 1. místo v řadě a získali i výborné 3.místo ve štafetě.

Starší žáci se po výpadku v minulé soutěži opět vrátili na pomyslné stupně vítězů a obsadili velmi dobré 2.místo. Ve štafetě předvedli svůj zatím nejlepší výkon a obsadili pěkné 5. místo.

PÚ ml.žáci

PÚ st.žáci