Úspěch našich družstev i jednotlivců v Hlubočanech 26.5.2013

soutez-hlubocany-26.5.2013--26-.jpgDruhou soutěží uplynulého víkendu byla pro mladé hasiče soutěž v Hlubočanech.

Druhou soutěží uplynulého víkendu byla pro mladé hasiče soutěž v Hlubočanech. Soutěžními disciplínami byly tentokrát požární útok a běh jednotlivců na 60m s překážkami.

Mladší žáci v požárním útoku již po čtvrté v řadě získali první místo a upevnili si vedení ve Vyškovském Soptíku, starší žáci obsadili velmi dobré třetí místo.

V soutěži jednotlivců která byla započítávána do čtyřdílné okresní ligy dosáhly vynikajícího výsledku Monika Doláková 2. místem a Lucie Šuterová 4. místem. V kategorii mladších žáků obsadil Miroslav Šutera 2. místo a po vítězství v minulé soutěži vede tabulku okresní ligy. V kategorii starších žákyň si další body do celkového hodnocení připsala Tereza Kropáčková díky pěknému 7. místu.

PÚ ml.žáci

PÚ st.žáci