Zásahová jednotka

Zásahová jednotka obce Hostěrádky-Rešov zasahuje při požárech, odstraňuje nebezpečné stavy v obci i jejím okolí a zároveň působí i v oblasti prevence.

Pravidelně se účastní taktických cvičení a pečuje o svěřenou techniku.

Příspěvky

Technická pomoc – odstranění stromu Hostěrádky – Rešov 19.8.2013

tp-hr_19_8_2013.jpg19. srpen 2013, 19:46. Jednotka vyjela ke spadenému  stromu na komunikaci a chodník u Radového.

20. 8. 2013 | Rubrika: Zásahová jednotka

Požár „Domova pro seniory“ Sokolnice – Taktické cvičení

Jednotky vyjely k taktickému cvičení. Jedná se o požár v šatnách, nasazeno dopravní vedení, uvnitř šatny nalezeny dvě osoby, vyvedeny mimo objekt. Na místě byl uzavřen plyn a vypnutý elektrický proud.

21. 5. 2013 | Rubrika: Zásahová jednotka

Výcvik zásahové jednotky Hostěrádky - Rešov ve ŠVZ Brno Líšeň

vycvik-zasahove-jednotky--29-.jpg

Dne 23. března 2013 od 15 hodin proběhl v prostoru Školního a výcvikového zařízení HZS Brno výcvik nositelů dýchací techniky JSDH Hostěrádky – Rešov.

Technická pomoc – odstranění stromu Hostěrádky - Rešov

odstraneni-stromu-hosteradky-resov--1-.jpgJPO vyjela k odstranění stromu. Strom visí nad elektrickým vedením. Jednotka strom pokácela a rozřezala.

Požár průmyslového areálu Luleč 7.12.2012

pozar-prumysloveho-arealu-lulec-7.12--20-.jpgNaše zásahová jednotka byla povolána na požár průmyslové haly do Lulče na dohašovací práce a kontrolu požářiště.

Požár ISŠ Sokolnice – prověřovací cvičení

iss-sokolnice-----proverovaci-cviceni--45-.jpgJednotky byly vyslány k požáru ve střední škole. Jednalo se o prověřovací cvičení JPO.

24. 11. 2012 | Rubrika: Zásahová jednotka

Požár školy Vážany nad Litavou 31.8.2012

Zásah byl taktickým cvičením na požár školy ve Vážanech nad Litavou.

takticke-cviceni-vazany-31.8.2012--44-.jpg

Požár pily Hrušky

pozar-pily-hrusky-15.7.2012--16-.jpg

Jednotka vyjela k požáru pily do obce Hrušky. Byl vyhlášen II. stupeň požárního poplachu. Průzkumem zjištěno, že se jedná o požár přístřešku nad katrem o velikosti 20x5m, který je celý v plamenech.

23. 7. 2012 | Rubrika: Zásahová jednotka | Fotografie: Požár pily Hrušky 15.7.2012

Technická pomoc - ODSTRANĚNÍ STROMŮ Z ELEKTICKÉHO VEDENÍ - Hostěrádky Rešov

Jednotka vyjela k odstranění následků přívalového deště a větrné smrště. Bylo nalezeno několik spadených stromů na elektrickém vedení a na komunikacích, dále byly zjištěny ucpané kanálové vpusti.

Požár jeviště Kulturního domu - prověřovací cvičení Hostěrádky - Rešov

proverovaci-cviceni-hosteradky-25.5.jpg

Jednotka vyjela k požáru jeviště v Kulturním domě v Hostěrádkách – Rešově. Po příjezdu na místo zásahu bylo zjištěno, že se jedná o prověřovací cvičení HZS.