Zásahová jednotka

Zásahová jednotka obce Hostěrádky-Rešov zasahuje při požárech, odstraňuje nebezpečné stavy v obci i jejím okolí a zároveň působí i v oblasti prevence.

Pravidelně se účastní taktických cvičení a pečuje o svěřenou techniku.

Příspěvky

Požár kamionu – Sokolnice rozvodna

pozar-kamionu-sokolnice-19.6.2012.jpg Jednotka vyjela k požáru kamionu. Jednalo se o požár kola a plachty na návěsu.

20. 6. 2012 | Rubrika: Zásahová jednotka | Fotografie: Požár kamionu-Sokolnice 19.6.2012

Požár lesa Bzenec

pozar-u-bzence---135-.jpgNaše jednotka se podílela na likvidaci požáru lesa u Bzence, který byl největším za posledních patnáct let v České republice.

Požár zasáhl lesní porost v kopcovitém terénu, který výrazně ztěžoval hasební práce a dopravu techniky na místo zásahu.

28. 5. 2012 | Rubrika: Zásahová jednotka | Fotografie: Požár u Bzence

Požár odpadu a suché trávy – Hostěrádky - Rešov

pozar-hosteradky-resov.jpg  Jednotka vyjela na požár odpadu a skládky za kulturním domem.

Technická pomoc – odstranění stromů Hostěrádky – Rešov

kaceni-stromu-24.3.2012--14-.jpgJednotka vyjela k nebezpečně nakloněnému stromu, který ohrožoval pohyb dětí a občanů na obecním areálu.

24. 3. 2012 | Rubrika: Zásahová jednotka

Požár dřevěných odkorků a pilin - Šaratice

pozar-saratice---6-.jpgPožár dřevěných odkorků a pilin Šaratice 2.2.2012

5. 2. 2012 | Rubrika: Zásahová jednotka

Technická pomoc – Spolupráce se složkami IZS – Vyhledávání osob

Pomoc při vyhledávání pohřešované osoby ze Šaratic.

5. 10. 2011 | Rubrika: Zásahová jednotka

Požár zahradní chatky Hostěrádky–Rešov – planý poplach

mail.google.com.jpg   Planý poplach

30. 9. 2011 | Rubrika: Zásahová jednotka

Požár průmyslové, zemědělské objekty, sklady - taktické cvičení Šaratice

takticke-cviceni-saratice---5-.jpgZásah byl taktickým cvičením na požár haly s uskladněnou slámou v areálu zemědělského družstva Šaratice.

28. 9. 2011 | Rubrika: Zásahová jednotka | Fotografie: Taktické cvičení Šaratice 23.9.2011

Výcvik zásahové jednotky Hostěrádky - Rešov s vrtulníkem

vycvik-s-vrtulnikem-nizkovice--5-.jpgDne 17. září 2011 od  09:00 –11:00 hod. proběhlo v prostoru polního letiště u obce Nížkovice  INSTRUKČNĚ METODICKÉ ZAMĚSTNÁNÍ  - výcvik s vrtulníkem PČR a leteckými záchranáři.

Technická pomoc – ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ-Hostěrádky Rešov

Odstraňování následků průtrže mračen v obci.

16. 8. 2011 | Rubrika: Zásahová jednotka