Požár vinohradu – Újezd u Brna 20.2. 2024 – planý poplach

Jednotka byla vyslána operačním střediskem HZS Jihomoravského kraje na požár vinohradu do Újezdu u Brna.

article preview

20. únor 2024, 18:13 – požár pole, les, tráva, Újezd u Brna - I. Stupeň – vozy 7 – jednotky 4.

Podtyp:  POŽÁR POLNÍ POROST, TRÁVA

Popis:  Požár vinohradu, plameny, rozsah cca 10x5m

Jednotky:   HS Židlochovice, JSDH Hostěrádky – Rešov, JSDH Újezd u Brna, JSDH Sokolnice

ObecÚjezd u Brna

Oznamovatel vidí plameny na rozloze cca 10x5m pod radarem. Prostor mezi Újezdem u Brna a radarem kompletně prohledán, nic nenalezeno – jednalo se o planý poplach, jednotka odeslána velitelem zásahu na základnu.

Počet zasahujících členů jednotky – 13. Fiat – Ducato – ujeto 10 km a 0,5mth, CAS 32 - T 815 – ujeto 10 km a 0,5mth. Po příjezdu na základnu nahlášena akceschopnost na Krajské operační středisko.