Technická pomoc, odstranění stromu – Šaratice 1.11. 2018

Jednotka vyjela k odstranění stromu na silnici ze Šaratic do Milešovic, kde menší strom zasahoval do vozovky.

1. listopadu 2018, 12:28 – Technická pomoc, odstranění stromu - I. Stupeň – vozy 2 – jednotky 1.

Podtyp: TECHNICKÁ POMOC

Popis:  Strom přes komunikaci, částečně průjezdné

Jednotky:   SDH Hostěrádky – Rešov

Obec:  Šaratice

Použitím řetězové motorové pily byl strom postupně rozřezán a odstraněn. Byl proveden úklid znečištěné komunikace. Dva členové jednotky se podíleli na řízení dopravy.

Počet zasahujících členů jednotky – 4. Použita technika Fiat Ducato – 8 km a 0:20 mh, CAS 32 - T 815 – 0:20 mh a 8 km, řetězová motorová pila 0:15 mh. Po příjezdu na základnu nahlášena akceschopnost na Krajské operační středisko.