Výstava požární techniky Vyškov 2014

Město Vyškov a Jednotka sboru dobrovolných hasičů města Vyškova pozvala naši techniku na  výstavu požární techniky, spojenou s ukázkami zásahových a záchranářských činností.

Město Vyškov a Jednotka sboru dobrovolných hasičů města Vyškova pozvala naši techniku na  výstavu požární techniky, spojenou s ukázkami zásahových a záchranářských činností.

Výstava proběhla v areálu požární zbrojnice JSDH Vyškov, Smetanovo nábřeží 37 ve Vyškově. Nejmodernější techniku si prohlédli žáci několika základních a mateřských škol z Vyškova a okolí.

Akce se zúčastnili také tělesně postižené děti z vyškovského ústavu, kterým se naše nová cisterna velmi líbila a dle možností si vyzkoušeli její ovládání.

Techniku a ukázky zásahových činností kromě naší jednotky předvedli také - HZS JmK - PS Vyškov, JSDH Brodek u Prostějova, JSDH Vyškov, JSDH Krumvíř, JSDH Pustiměř, JSDH Račice, JSDH Studnice.

Náhledy fotografií ze složky Výstava požární techniky Vyškov 2014