VCOV v požárním útoku Hostěrádky-Rešov 12.8.2017 a noční soutěž mladých hasičů

V sobotu 12.8.2017 jsme ze zúčastnili domácí soutěže v Hostěrádkách – Rešově. Soutěže ke které nastoupilo v kategorii mužů celkem 19 družstev jsme ze zúčastnili tentokrát se dvěma družstvy.

Družstvo A nastoupilo k soutěži jako první a dosáhlo výsledného času 17,53. Z následujících družstev tento čas překonalo pouze družstvo z SDH Mokrá časem 17,22. Třetí místo obsadilo družstvo Topolany A s časem 17,75.

Našemu druhému družstvu se domácí soutěž nevydařila. Po chybě na rozdělovači došlo ještě navíc k utržení šroubení ze savice a družstvo pokus nemohlo dokončit.

Průběžné pořadí před posledními čtyřmi soutěžemi ligy v kategorii mužů:  Mokrá A (128b), Hostěrádky – Rešov A (111b), Topolany (99b). Následující soutěž VCOV pořádá 26.8. SDH Tučapy

Noční soutěž mladých hasičů v požárním útoku 12.8.2017 Hostěrádky-Rešov

Fotogalerie VCOV