Jdi na obsah Jdi na menu
 


Celkové výsledky Vyškovského Soptíka 2013/2014.

dscn1748.jpg

Mladší žáci našeho SDH i v letošním ročníku ligy MH patřili opět mezi nejlepší družstva okresu Vyškov a celkově obsadili vynikající 2.místoV kategorii starších žáků se našim mladým hasičům oproti minulým ročníkům tolik nedařilo a celkově obsadili v letošním ročníku 6.místo.

Celkové výsledky

Fotogalerie letošníko ročníku.

Mladší žáci našeho SDH i v letošním ročníku ligy MH patřili opět mezi nejlepší družstva okresu Vyškov a celkově obsadili vynikající 2.místoV kategorii starších žáků se našim mladým hasičům oproti minulým ročníkům tolik nedařilo a celkově obsadili v letošním ročníku 6.místo.

Celkové výsledky

Fotogalerie letošníko ročníku.

 

Za skvělou reprezentaci patří poděkovat nejen našim mladým hasičům, ale také všem vedoucím mládeže a dalším, kteří se na přípravě i samotných soutěžích podíleli.