Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dotace poskytnutá z rozpočtu Jihomoravského kraje

Dotace byla poskytnuta SH ČMS – Sboru dobrovolných hasičů Hostěrádky-Rešov na základě uzavřené smlouvy č. 048819/17/OKH o poskytnutí dotace z rozpočtu Jihomoravského kraje.

Předmětem smlouvy bylo poskytnutí účelové investiční finanční podpory z rozpočtu poskytovatele ve formě dotace ve výši 98.000 Kč na realizaci projektu „Podpora akceschopnosti jednotky SDH obce a činnosti SDH“ na základě žádosti evidované pod č.j. JMK 133297/2017.

O dotaci bylo žádáno na podporu akceschopnosti jednotky SDH obce a činnosti SDH. Cílem projektu byla rekonstrukce – technické zhodnocení požární přenosné stříkačky PPS 12, která je určena jak pro vybavení požárního automobilu pro zásah, tak pro výcvik jednotky SDH obce, tak i pro požární sport.

Výsledkem je zmodernizovaná požární přenosná stříkačka pro cílové skupiny jednotka SDH obce pro výcvik a zvyšování akceschopnosti a hasiči SDH Hostěrádky-Rešov pro trénink a soutěže v požárním sportu družstev dospělých (muži a ženy) a pro zvyšování fyzické připravenosti.

20180620_205057.jpg20180620_205114.jpg