Jdi na obsah Jdi na menu
 


Družstvo mužů SDH Hostěrádky-Rešov získalo 2. místo v celkovém hodnocení Velké ceny okresu Vyškov 2017

Závěrečné dvě soutěže VCOV se konaly o prvním záříovém víkendu v Hodějicích a Ivanovicích na Hané.

Závěrečné dvě soutěže VCOV se konaly o prvním záříovém víkendu v Hodějicích a Ivanovicích na Hané.

   V sobotu v Hodějicích dosáhlo naše družstvo velmi pěkného času 17,64 (PP 17,55) a získalo první letošní vítězství v soutěži Velké ceny.

   Na nedělní soutěž do Ivanovic na Hané jsme odjížděli s pětibodovým náskokem na 3. družstvo z SDH Topolany a patnáctibodovou ztrátou na dosud vedoucí Mokrou. I přes deštivé a chladné počasí podalo naše družstvo dobrý výkon a časem 18,55 (PP 18,51) obsadilo 2. místo za družstvem SDH Mokrá (18,19) a před družstvem Myslejovic (18,68).

   V celkovém hodnocení Velké ceny okresu Vyškov získalo naše družstvo celkové 2. místo s 171 body za vítězným družstvem z SDH Mokrá (189). Na dalších příčkách se umístili družstva z Topolan (159), Dětkovic (137), Tučap (128), Tvarožné (114). Celkem v letošním ročníku ligy bodovalo 17 družstev.