Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hostěradský triatlon - 4.ročník 6.8.2016

p1100019.jpgV sobotu 6.8.2016 se náš sbor podílel na organizaci 4.ročníku Hostěradského triatlonu. Reportáž ze závodu najdete na stránkách Etriatlonu.

V sobotu 6.8.2016 se náš sbor podílel na organizaci 4.ročníku Hostěradského triatlonu, který pořádal pan Pavel Stehlík se Společností přátel Svatováclavského běhu (SpSb Vévoda) a obcí Hostěrádky-Rešov.

Závod byl zařazen jako závod 30.ročníku Kepák Jihomoravské triatlonové ligy.

Členové našeho SDH zajišťovali občerstvení pro účastníky i ostatní návštěvníky závodu, dodávku el. proudu z elektrocentrály, uzávěru silničního provozu pro cyklistickou část triatlonu, ostrahu depa a občerstvení závodníků při běhu. 

Poděkování patří všem našim členům, kteří se na zajištění této akce podíleli.

Výsledky, další fotky včetně předchozích let, najdete na stránkách Hostěradského triatlonu.

Reportáž ze závodu najdete na stránkách Etriatlonu.

Výsledky 2016

 

Náhledy fotografií ze složky Triatlon 6.8.2016