Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mladí hasiči - Vítězové Vyškovského Soptíka 2014-2015

dscn1122.jpgNávrat na metu nejvyšší! Mladí hasiči po loňském druhém místě v celkovém hodnocení Vyškovského Soptíka navázali na vítězství v ročníku 2012-2013 a opět jsou nejlepším družstvem mladších žáků na okrese Vyškov 2014-2015!

Přestože do konce Vyškovského Soptíka zbývají ještě dvě soutěže, připsáním 30 bodů ze soutěže v Milešovicích vedou Hostěrádky - Rešov celkovou tabulku s takovým náskokem, že jim vítězství již nikdo nemůže vzít. 

Svoje výborné výsledky a další navýšení náskoku v rámci Vyškovského Soptíka potvrdili naši mladí hasiči vítězstvím na soutěži v Křenovicích a také na závěrečné soutěži v Topolanech.

Výsledný náskok na druhé mužstvo v celkovém hodnocení Vyškovského Soptíka je 80 bodů! 

Družstvo mladších žáků SDH Hostěrádky - Rešov obsadilo 1. místo z celkovým počtem bodů 271, druhé místo patřilo žákům z SDH Luleč - Piraně se 191 body a třetí skončili mladí hasiči z SDH Topolany, kteří nasbírali 170 b

 

Kompletní výsledky najdete na: http://oorm-vyskov.webnode.cz/pravidla-vyskovskeho-soptika/vysledky/