Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěva soukromého pivovaru

pivovar-menin--32-.jpgV sobotu 3.12.2011 jsme navštívili soukromý pivovar Santon v Měníně. 13°speciální světlé nefiltrované pivo zde vaří od roku 2005 Dr.Zbyněk Kadlc.

Na místo nás odvezl autobus. Pan Kadlec nás zasvětil do výroby piva v jeho pivovaru, kde svoje pivo Santon vyrábí na rozdíl od velkých pivovarů ještě poctivě. Na kvalitě piva to bylo opravdu poznat, protože všem velmi chutnalo a již máme objednáno na nejbližší akce sboru.

Fotky najdete ve fotogalerii pivovar Měnín.

V sobotu 3.12.2011 jsme navštívili soukromý pivovar Santon v Měníně. 13°speciální světlé nefiltrované pivo zde vaří od roku 2005 Dr.Zbyněk Kadlec. Na místo nás odvezl autobus. Pan Kadlec nás zasvětil do výroby piva v jeho pivovaru, kde svoje pivo Santon vyrábí na rozdíl od velkých pivovarů ještě poctivě. Na kvalitě piva to bylo opravdu poznat, protože všem velmi chutnalo a již máme objednáno na nejbližší akce sboru.

Fotky najdete ve fotogalerii pivovar Měnín.

 

Náhledy fotografií ze složky Pivovar Měnín