Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rekonstrukce garáže a výměna vrat na hasičské zbrojnici

img_2635.jpgTéměř celé prázdniny probíhala rekonstrukce garáže na hasičce, bylo odpracováno 1500 brigádnických hodin.

Na jaře nám byla přislíbena obnova naše vozového parku, výměna stařičké Tatry 148 za novější model Tatru 815. V souvislosti s touto obměnou bylo nutné zvýšit průjezdnost a vlastní stání v garáži na hasičce. Bylo také nutné rozšířit vjezd a připravit osazení pro sekční garážová vrata.

Téměř celé prázdniny probíhala rekonstrukce garáže na hasičce, bylo odpracováno 1500 brigádnických hodin.

Na jaře nám byla přislíbena obnova naše vozového parku, výměna stařičké Tatry 148 za novější model Tatru 815. V souvislosti s touto obměnou bylo nutné zvýšit průjezdnost a vlastní stání v garáži na hasičce. Bylo také nutné rozšířit vjezd a připravit osazení pro sekční garážová vrata.

11.července začalo vystěhování a demontáž topení světel a všeho napevno připevněného. V první fázi proběhlo odbagrování stávajícího povrchu jak v hasičce tak i před hasičkou (prudší nájezd navyšoval výšku auta a znemožňoval tak průjezdnost).

 

Následovalo:

-navezení kamenné frakce a betonového základu + nová izolace.

-armování

-betonování

-zaleštění finální vrstvy

-řezání dilatačních spár

-rekonstrukce elektroinstalace

-rekonstrukce topení

-zapravení omítek

-montáž světel

-příprava na montáž nových automatických vrat( vyrovnání pomocí jeklů)

-vymalování

-nové nátěry

-montáž vrat

-zapravení vratových pilířů

-zdění ztraceného bednění a pokládka zámkové dlažby před hasičkou

 

Následovat bude úklid a nastěhování výstroje a výzbroje.

Všem, kteří se na rekonstrukci podíleli patří velké poděkování, bez této pomoci by nebylo možné tak velkou akci realizovat!

 

 

Náhledy fotografií ze složky Rekonstrukce garáže hasičské zbrojnice