Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozsvícení vánočního stromu v naší obci

rozsviceni-stromu-i--26-.jpg

 

V neděli 2.12.2012 jsme zajišťoval akci "Rozsvícení vánočního stromu" v naší obci.

 V neděli 2.12.2012 náš sbor zajišťoval akci "Rozsvícení vánočního stromu" v naší obci.

Celé akci předcházelo několik přípravných akci : zabíjačka beránka, kácení a převoz vánočního stromu, vaření guláše a několik organizačních sezení.

V neděli dopoledne jsme navezli stany, přistavili nákladní auto jako pódium, zapojili světla a ozvučení, připravili ohniště a dřevo na topení, postavili udírnu, navezli materiál a začali topit v udírně a pod kotlem, kde se dovařoval guláš.

V průběhu večera jsme podávali občerstvení - guláš, klobásky z udírny a  také pití-svařák, grog, čaj i něco ostřejšího.

Po ukončení akce jsme většinu uklidili a odvezli zpět na hasičku. Na celé akci se podílelo mnoho členů i členek našeho sboru, kterým tímto děkujeme a těšíme se na další akci, kterou bude vánoční disco, která se uskuteční 25.12.2012 v místním KD.

Věříme, že se zapojí i další členové, aby tato akce byla zvládnuta bez problémů a ke spokojenosti.

 

 

Náhledy fotografií ze složky Rozsvícení vánočního stromu