Jdi na obsah Jdi na menu
 


Svěcení hasičské zbrojnice a zásahového vozidla DHZ Malženice

V sobotu 20.6.2015 se členové našeho sboru zúčastnili oslav spojených se svěcením hasičské zbronice a nového zásahového vozidla našeho partnerského Dobrovolného hasičského zboru Malženice při Trnave

V sobotu 20.6.2015 se členové našeho sboru zúčastnili oslav spojených se svěcením hasičské zbronice a nového zásahového vozidla našeho partnerského Dobrovolného hasičského zboru Malženice při Trnave.

Oslavy započaly shromážděním u slavnostně vyzdobené hasičské zbrojnice, odkud jsme se přesunuli do místního kostela ke slavnostní mši svaté. Po mši svaté následoval průvod obcí s historickými prapory včetně praporu našeho sboru k hasičské zbronici, kde po zdravicích místní farář požehnal hasičské zbronici i novému zásahovému vozidlu Iveco Daily. Po žehnání oslavy za doprovodu hudby pokračovaly u hasičské zbojnice do nočních hodin.