Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výcvik s vrtulníkem Letecké služby Policie ČR v plnění bambivaku v podvěsu vrtulníku

vycvik-s-vrtulnikem.jpgV sobotu 27.9.2014 od 10:00hod. proběhne v Hostěrádkách-Rešově u rybníka součinnostní výcvik složek IZS s vrtulníkem Letecké služby Policie ČR v plnění bambivaku v podvěsu vrtulníku. 

vycvik-s-vrtulnikem-nizkovice--5-.jpg

 V sobotu 27.9.2014 od 10:00hod. proběhne v Hostěrádkách-Rešově u rybníka součinnostní výcvik složek IZS s vrtulníkem Letecké služby Policie ČR v plnění bambivaku v podvěsu vrtulníku. Výcvik, který odborně zajišťuje HZS Jihomoravského kraje, se zúčastní PS Slavkov a jednotky SDH obce Hostěrádky-Rešov a okolních obcí.

V souvislosti s tímto cvičením žádáme občany ulice Škrambalov(ulice k rybníku) o bezpečný průjezd zasahujících vozidel, které budou touto ulicí k rybníku přijíždět. Zároveň prosíme občany, aby při vlastním cvičení nevstupovali do výcvikové zóny a dbali pokynů velitele cvičení.