Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výroční valná hromada okrsku za rok 2010

vvh-okrsku--2-.jpgV pátek 11.2.2011 jsme na naší hasičce  v Hostěrádkách-Rešově zajišťovali VVH okrsku. Přítomni byli zástupci sborů dobrovolných hasičů našeho okrsku - Hostěrádky-Rešov, Šaratice, Kobeřice u Brna, Velešovice a Vážany nad Litavou.

vvh-okrsku--7-.jpgV pátek 11.2.2011 jsme na naší hasičce  v Hostěrádkách-Rešově zajišťovali VVH okrsku. Přítomni byli zástupci sborů dobrovolných hasičů našeho okrsku - Hostěrádky-Rešov, Šaratice, Kobeřice u Brna, Velešovice a Vážany nad Litavou.

 

 

Od velitele a starosty okrsku jsme vyslechli zprávu o činnosti za rok 2010 a plán činnosti na rok 2011. Na rok 2011 jsem se zavázali uspořádat okrskové kolo v požárním sportu, taktické cvičení a čtyři schůze okrsku u jednotlivých sborů dle rozpisu. Jednotlivé sbory se také budou věnovat pořadovým cvičením, aby naše reprezentace na jednotlivých akcích byla na vysoké úrovni. Na závěr proběhla diskuze a malé občerstvení.

                                         

 

           

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky VVH okrsku v Hostěrádkách