Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žehnání pomníku ke 125.výročí založení SDH Milešovice

zehnani-pomniku-milesovice.jpgV sobotu 8.června se někteří členové (vybraní jedinci/většinou rodáci/, kteří jsou schopni po vlastní slavnosti zvládnout příval kořalek odolných hasičů z Milešovic), zúčastnili žehnání pomníku "Za obětavost při požárech a pomoc bližnímu" ke 125. výročí založení SDH Milešovice. Pomník hasičům věnovala obec Milešovce a sbor dobrovolných hasičů Milešovice.

Součástí obřadu byla také Mše svatá za žijící a zemřelé hasiče. Po skončení obřadů následovalo občerstvení.

V sobotu 8.června se někteří členové (vybraní jedinci/většinou rodáci/, kteří jsou schopni po vlastní slavnosti zvládnout příval kořalek odolných hasičů z Milešovic), zúčastnili žehnání pomníku "Za obětavost při požárech a pomoc bližnímu" ke 125. výročí založení SDH Milešovice.

Pomník hasičům věnovala obec Milešovce a sbor dobrovolných hasičů Milešovice. Součástí obřadu byla také Mše svatá za žijící a zemřelé hasiče.

Po skončení obřadů následovalo občerstvení.

 

zehnani-pomniku-milesovice--46-.jpg Kořalka vypitá takovou rychlostí, že to nestihl zachytit ani objektiv fotoaparátu. Není tak poznat kdo a co vlatně pije .