Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. místo mladších žáků v soutěži uzlové OPEN LIGY – Drnovice 16.11.2013

uzlovacka-drnovice.jpg

Prvního dílu uzlové OPEN LIGY jsme se zúčastnili tentokrát s jedním družstvem starších žáků a dvěma družstvy žáků mladších.

Prvního dílu uzlové OPEN LIGY jsme se zúčastnili tentokrát s jedním družstvem starších žáků a dvěma družstvy žáků mladších.

Starší žáci ve složení: Monika Doláková, Miroslav Šutera, Leona Dostálová a Anežka Drápalová po opakovaných chybách v úvazu na proudnici nepostoupili z kvalifikačního kola a soutěž ukončili v hlouby výsledkové listiny.

Začínajícímu družstvu mladších žáků Hostěrádky-Rešov 2 ve složení: Sofie Bellová, Adéla Surovcová, Marek Robeš, Marek Fiala, unikl postup do první „šestnáctky“ jen těsně, ale i tak při své první soutěži bodovali do letošní tabulky OPEN LIGY.

Družstvo Hostěrádky-Rešov 1 ve složení: Jakub Kvoch, Lucie Šuterová, Barbora Robešová, Veronika Fialová dosáhlo v kvalifikaci nejlepšího času z šesti desítek soutěžních družstev. Ve vyřazovacích kolech úspěšně zdolali družstva Kobeřic, Drnovic, Kovalovic a ve finálovém duelu zvítězili i nad družstvem Strachotína. Z Drnovic si tedy toto družstvo odvezlo pohár za 1. místo a plný bodový příděl do tabulky.

Dodatkovou soutěží byla soutěž dvojic v uzlování. Naše dvojce Anežka Drápalová – Lucie Šuterová ani Leona Dostálová – Monika Doláková se mezi nejlepších osm neprobojovali.

 

 

Náhledy fotografií ze složky Uzlovačka Drnovice 16.11.2013