Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. ročník soutěže v uzlové štafetě O Pohár starosty obce Hostěrádky - Rešov

p1100733.jpgV sobotu 11.2. 2017 uspořádal náš sbor 2. ročník soutěže v uzlové štafetě O  Pohár starosty obce.

V sobotu 11.2. 2017 uspořádal náš sbor 2. ročník soutěže v uzlové štafetě O  Pohár starosty obce. Soutěžilo se ve čtyřech věkových kategoriích přípravka, mladší a starší žáci a OPEN. Zúčastnilo se více než 400 soutěžících.
 
Za náš sbor soutěžily dvě družstva starších žáků, kteří obsadili 4. a 10. místo. V kategorii dvojic uspěli nejlépe druhým místem Marek Robeš a Adriana Vávrová.
 
V mladších žácích nastoupili tři naše družstva. Družstvo C obsadilo 8. místo, družstvo A třetím místem obhájilo celkové vítězství v uzlové lize a nejúspěšnějším družstvem domácí soutěže bylo "B" , které zvítězilo. Ve dvojicích 1. místo obsadil Ondra Šimek a Marek Robeš.
 
V kategorii OPEN dvoučlenných družstev obsadili Lucie a Miroslav Šuterovi 3. místo  a Lucie Šuterová zvítězila v kategorii jednotlivců.