Jdi na obsah Jdi na menu
 


3.místo mladších žáků v soutěži ligy okresu Brno-venkov

soutez-kurim-13.5.2012--27-.jpgLetos již podruhé zavítala naše družstva MH do sousedního okresu na další soutěž Ligy okresu Brno venkov, tentokrát do Kuřimi.

Letos již podruhé zavítala naše družstva MH do sousedního okresu na další soutěž Ligy okresu Brno venkov, tentokrát do Kuřimi.

Mladší žáci po 4. místě ze soutěže v Sivicích nastupovali do Kuřimské soutěže s odhodláním získat umístění alespoň o příčku lepší.

V soutěži, která je specifická sčítáním časů z PÚ a štafety 4x60 metrů se jim jejich cíl podařilo splnit a po ne zcela povedeném požárním útoku, ale zato z maximálním nasazením zaběhnuté štafetě obsadili vynikající 3. místo.

Starší žáci potvrdili letošní formu v požárních útocích a opět dosáhli času pod 19 s, ale ve štafetě 4x 60m znovu celkem výrazně zaostávali. Navíc jejich první pokus byl hodnocen jako neplatný. V celkovém pořadí obsadilo toto družstvo 7. místo, což je oproti minulé soutěži této ligy zlepšení o tři příčky.

Příští soutěží pro naše mladé hasiče je domácí soutěž „O pohár starosty obce“ v Hostěrádkách Rešově.

 

Požární útok ml.žáci

 

Požární útok st.žáci

 

Náhledy fotografií ze složky Soutěž Kuřim 13.5.2012