Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čtvrté vítězství mladších žáků v letošní sezóně - Dražovice

soutez-drazovice-10.6.2012--7-.jpgPo sobotní soutěži v Hlubočanech čekala naše mladé hasiče v neděli 10.6.2012 soutěž v Dražovicích. Soutěžilo se zde ve stejných disciplínách jako předešlý den.

Po sobotní soutěži v Hlubočanech čekala naše mladé hasiče v neděli 10.6.2012 soutěž v Dražovicích. Soutěžilo se zde ve stejných disciplínách jako předešlý den.

Mladší žáci přesto že jejich přípravu na základně před jejich pokusem v požárním útoku přerušil prudký liják zaznamenali ve své kategorii  letos již počtvrté nejlepší čas a získali tak po soutěžích v Hostěrádkách, Pustiměři a Lulči další 1.místo.

Starší žáci předvedli svůj již standartně kvalitní výkon, obsadili pěkné 4.místo  za které pořadatelé z SDH Dražovice udělovali tentokrát i poháry.

V soutěži jednotlivců v kategorii ml.žákyně soutěžily :  Doláková čas 23,50 ,  Dostálová 24,88 ,  Šuterová 25,05 , Palečková 25,88 .  Ml.žáci  : Hess 18,22  , Šutera  22,61 , Bělík 28,15.  St. žákyně :  Kropáčková  20,32 ,  Šmídová 20,33 a Vojtíšková 22,72 .

Podle neoficiálních výsledků Ondra Hess obsadil ve své kategorii stejně jako předchozí den vynikající 4. místo!

O víkendu 23. -24. 5. se naši mladí hasiči utkají o poslední body do Vyškovského Soptíka v Milešovicích a Topolanech.  Mladším žákům patří v průběžném bodování z velkým náskokem 4.místo a pokusí se tedy zaútočit na pódiové umístění, starší žáci jsou průběžně na vynikajícím 2. místě a jejich přáním je si toto místo před dalšími soupeři udržet.

Ml.žáci PÚ

 

St.žáci PÚ

 

Náhledy fotografií ze složky Soutěž Dražovice 10.6.2012