Jarní brigáda

jarni-brigada--5-.jpgV sobotu 17.března dopoledne, kdy dospělí členové našeho sboru prováděli sběr starého železa naši mladí hasiči rovněž nezaháleli a uskutečnili sběr odpadků v hájku sousedícím s obecním D Klubem.

Brigády, která byla uspořádána ve spolupráci se starostou obce panem Petrášem se zúčastnilo 12 členů družstev mladých hasičů a všichni 3 jejich vedoucí.

Po sesbírání odpadu, kterého bylo asi  čtyři pytle a několik desítek kilogramů železa bylo nutné vše snést z nepřístupného terénu k příjezdové cestě. Po ukončení sběru si brigádníci opekli špekáčky v areálu D Klubu.

Další akcí naší mládeže bude již v sobotu 31.3.2012 sběr papíru v obci.

Náhledy fotografií ze složky Jarní brigáda