Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mladým hasičům začala hlavní sezona

Kuřim, Ivanovice na Hané, Morkovice, Přísnotice, Hlubočany.

V neděli 23. 4. 2017 jsme se s družstvem mladších žáků zúčastnili soutěže v Kuřimi. Tato soutěž byla zařazená do ligy Brno - venkov. V požárním útoku jsme dosáhli čas 21,29 s a ve štafetě 4x60 m byl dosažený čas 56,20 s. Součet obou časů 77,49 s znamenal celkové 2. místo.
 
 
Pondělí 1.5. 2017 se již tradičně konala soutěž v Ivanovicích na Hané. V požárním útoku jsme dosáhli čas 19,53 s , 
který stačil na 2. místo.
Druhou disciplínou zde byl přebor jednotlivců
Marek Robeš: 16,88 s - 4. místo
Ondra Šimek: 18,66 s - 6. místo
Sophie Bellová: 19,12 s - 2. místo
Lucie Šuterová: 14,49 s  - 2. místo
 
První květnovou neděli jsme se zúčastnili soutěže v Kroužku. Na požární útok jsme nastoupili z větší části úplně v jiném složení, než obvykle. Na rozdělovači byl Ondra, na koši Adriana, na proudnicích Denisa s Pavlou, spoj C Kája, spoj B Kuba a spoj na mašinu Marek F. Strojníka nám udělal Radomil Pospíšil. Čas 19,76 s nikdo nepřekonal  a patřilo nám vítězství.
Druhou disciplínou byl PÚ CTIF bez rozlišení věkové kategorie, zde jsme obsadili 5. místo.
 
Stejný den se ještě konala  soutěž v Morkovicích, jednalo se o V. ročník soutěže jednotlivců na 60m.
Za náš SDH soutěžila Lucka s Ondrou.
Lucka: 13,75 s   -  2. místo
Ondra:    8. místo
 
V pondělí 8.5. 2017 jsme opět navštívili ligu Brno - venkov na soutěži  v nedalekých Přísnoticích, tentokrát však s družstvem starších žáků doplněným mladšími žáky.
Štafeta 4x 60m se běžela pro nás netradičně na oválu.
Celkově jsme obsadili 5. místo.
 
Další soutěž,  které jsme se zúčastnili byla 14.5. 2017 v Hlubočanech. Požární útok jsme měli velice dobře rozběhnutý, ale bohužel technická závada na mašině která zhasla a musela se znovu nastartovat dosáhli jsme čas 23,23 s který stačil jen na 7. místo.
Druhou disciplínou byl přebor jednotlivců
Marek Robeš - 2. místo
Ondra Šimek - 5.místo
Sophie Bellová  - 2. místo
Lucie Šuterová - 5. místo