Jdi na obsah Jdi na menu
 


Netradiční soutěž v Bošovicích

V sobotu 18.8. 2018 jsme byli pozváni na netradiční soutěž MH do Bošovic, která se konala u příležitosti 100. výročí vzniku Československé republiky.

V sobotu 18.8. 2018 jsme byli pozváni na netradiční soutěž MH do Bošovic, která se konala u příležitosti 100. výročí vzniku Československé republiky.
 
 Hlavním účelem této soutěže bylo, aby si děti vyzkoušely něco nového. Družstva startovala z automobilu. Poté si závodníci museli vzít potřebné vybavení z bedýnek, které měly imitovat úložné prostory v zásahovém vozidle. Na dráze byly připravené překážky, které musely překonat. Této dovednostní zkoušky se zúčastnily družstva z obcí: Bošovice, Lovčičky, Milešovice, Olšany a Hostěrádky-Rešov.
Naši mladší i starší žáci se umístili na 1. místě.