Noční soutěž Hostěrádky-Rešov 2.7.

nocni-soutez-hr-mladez--23-.jpgDružstva mladších i starších žáků, předvedla svoje dovednosti těsně před zahájením noční soutěže v PÚ mužů a žen.

nocni-soutez-hr-mladez--11-.jpg
Jako zpestření programu noční soutěže o putovní pohár sv. Floriána pořádané v Hostěrádkách Rešově našim sborem byly zařazeny ukázky požárního útoku obou družstev našich mladých hasičů.

Družstva mladších i starších žáků, předvedla svoje dovednosti těsně před zahájením noční soutěže v PÚ mužů a žen. Všichni šli do plnění disciplíny s maximálním nasazením a možná i proto se nevyvarovaly chybám, které stály nějaký čas, ale oba útoky byly úspěšně dokončeny.
Tato ukázka umožnila dětem se nejen předvést před domácím publikem, ale  i zatrénovat si v podmínkách opravdové soutěže.

Po svém vystoupení obdrželi naši mladí členové děkovné diplomy a plyšové soptíky za reprezentaci v  sezóně 2010/11.

nocni-soutez-hr-mladez--20-.jpg