Jdi na obsah Jdi na menu
 


Noční soutěž MH v požárním útoku Hostěrádky - Rešov

V sobotu 11. 8. 2018 se v Hostěrádkách - Rešově konal 3. ročník  noční soutěže mladých hasičů v PÚ. 

V sobotu 11. 8. 2018 se v Hostěrádkách - Rešově konal 3. ročník  noční soutěže mladých hasičů v PÚ. 
V 18,30 hodin zahájili soutěž mladší žáci. V letošním roce se zúčastnili pouze 3 družstva a proto se soutěžilo dvoukolově a vybral se lepší pokus. Třetí místo obsadili mladí hasiči z Bošovic s časem 61,21 s, na druhém místě skončili mladší žáci z Kobeřic u Brna s časem 18,42 s a vítězství patřilo našim mladým hasičům, kteří terče srazili v 16,86 s.
V jednadvacet hodin, kdy už byla tma začali soutěžit starší žáci, kterých do Hostěrádek přijelo 8 družstev. I starší žáci soutěžili na dvě kola. Třetí místo získali starší žáci z Milešovic s časem 17,9 s, druhé místo patřilo našim žákům družstvu A, které dosáhlo čas 16,46 s a vyhrálo družstvo Hostěrádky - Rešov B s časem 15,76 s.
 Letošní soutěže se zúčastnilo málo družstev, ale o to víc si ti co přijeli zasoutěžili. Také jsme měli osvětlenou káď, kde osvětlení vyrobil Martin Žilka a s pomocí Jiřího Šutery světla namontovali za což jim patří velký dík.