Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okresní kolo celostátní hry PLAMEN 2013-14 Kučerov 18.5.2014

Jarní části okresního kola hry Plamen letošního ročníku se naši mladí hasiči zúčastnili ve dvou věkových kategoriích.

Mladší žáci nastupovali k finálové části okresního kola s velkou bodovou ztrátou na favority letošního ročníku. Důvodem byla neúčast našeho družstva v podzimní části okresního kola. V Kučerově ale toto omlazené družstvo ve kterém zůstali z loňska pouze tři členové předvedlo vynikající výkony ve všech čtyřech disciplínách ( PÚ 1. místo , PÚ CTIF a 400m CTIF 2.místa , štafeta 4x60m  3.místo). Bodová zátěž za neabsolvované podzimní disciplíny (ZPV a štafeta dvojic) ale byla značná a družstvo se muselo spokojit s celkovým 4.místem.

 

Starší žáci měli situaci opačnou. Velmi dobré výsledky z podzimu ( ZPV 2.místo , št.dvojic 6.místo) ale nízký počet členů družstva neumožnil start v disciplínách CTIF.  V disciplínách 4x60m a PÚ , které se bodují i do Vyškovského Soptíka obsadili dobré 4. a 7. místo. V celkové klasifikaci okresního kola obsadili starší žáci 7.místo.