Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okresní kolo celostátní hry PLAMEN 2013-14 Kučerov 18.5.2014

foto-18.5.2014-074.jpg

Jarní části okresního kola hry Plamen letošního ročníku se naši mladí hasiči zúčastnili ve dvou věkových kategoriích.

Jarní části okresního kola hry Plamen letošního ročníku se naši mladí hasiči zúčastnili ve dvou věkových kategoriích.

Mladší žáci nastupovali k finálové části okresního kola s velkou bodovou ztrátou na favority letošního ročníku. Důvodem byla neúčast našeho družstva v podzimní části okresního kola. V Kučerově ale toto omlazené družstvo ve kterém zůstali z loňska pouze tři členové předvedlo vynikající výkony ve všech čtyřech disciplínách ( PÚ 1. místo , PÚ CTIF a 400m CTIF 2.místa , štafeta 4x60m  3.místo). Bodová zátěž za neabsolvované podzimní disciplíny (ZPV a štafeta dvojic) ale byla značná a družstvo se muselo spokojit s celkovým 4.místem.

 

Starší žáci měli situaci opačnou. Velmi dobré výsledky z podzimu ( ZPV 2.místo , št.dvojic 6.místo) ale nízký počet členů družstva neumožnil start v disciplínách CTIF.  V disciplínách 4x60m a PÚ , které se bodují i do Vyškovského Soptíka obsadili dobré 4. a 7. místo. V celkové klasifikaci okresního kola obsadili starší žáci 7.místo.