Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okresní kolo Hry Plamen ročníku 2015 – 2016

dscn0298.jpgOkresní kolo celostátní Hry Plamen se tentokrát uskutečnilo 22.5. v Radslavicích.

Okresní kolo celostátní Hry Plamen se tentokrát uskutečnilo 22.5. v Radslavicích.

Této soutěže jsme se zúčastnili s družstvem mladších žáků ve složení Adéla Surovcová, Sophie Bellová, Marek Fiala, Vendula Prokopová, Jakub Příhoda, Ondřej Šimek, Zuzana Dočekalová, Pavlína Klíčová a Michal Robeš.

Po 3. a 11. místě ze ZPV a št. požárních dvojic z podzimní části okresního kola byla obhajoba loňského vítězství prakticky nereálná.

Po velmi dobrých 2. místech z PÚ CTIF a štafety 400m CTIF, solidním 3.místu ze štafety 4x60m a slabším požárním útoku (4.místo) naše družstvo se součtem bodů za pořadí v disciplínách 25 nakonec získalo vynikající celkové 2. místo za bezkonkurenčním družstvem z SDH Drnovice ( součet umístění 7 !) a před družstvem z Kobeřic u Brna ( 27bodů).