Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okresní kolo hry PLAMEN Vyškov 1.6.2013

okresni-kolo-vyskov-2013--32-.jpgV sobotu 1.6. pořádalo OSH Vyškov ve spolupráci s SDH Drnovice okresní kolo hry PLAMEN.

V sobotu 1.6. pořádalo OSH Vyškov ve spolupráci s SDH Drnovice okresní kolo hry PLAMEN. Kvůli nepříznivému počasí byla soutěž přesunuta z travnatého hřiště v Drnovicích na betonovou plochu Vyškovského letiště. Okresního kola do kterého se započítávají výsledky ZPV a štafety dvojic z podzimní části a požární útok, požární útok CTIF, štafeta 4x60 a štafeta 400m CTIF z jarní části se zúčastnilo celkem 13 družstev starších žáků a 14 družstev mladších žáků.

Mladší žáci,  přestože pro nízký počet členů nenastoupili k disciplínám CTIF, obsadili zejména díky 1. místu v PÚ a 2. místu ve štafetě 4x60m překvapivé 3. místo za SDH Drnovice a SDH Kobeřice u Brna.

Starší žáci po sečtení všech disciplín obsadili stejně jako v loňském roce 4. místo, tentokrát za třemi družstvy SDH Drnovice.

 4x60 ml.žáci

 

 PÚ ml.žáci

 

4x60 st.žáci

 

4x60 st.žáci (2)

 

PÚ st.žáci

 

400m CTIF st.žáci

 

PÚ CTIF st.žáci

 

 

Náhledy fotografií ze složky Okresní kolo hry PLAMEN Vyškov 1.6.2013