Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plnění odznaků odborností 2015


dscn0683.jpgDne 25.3.2015 proběhlo v naší hasičské zbrojnici plnění odznaků odborností. Naši mladí hasiči v letošním roce plnili odznak strojník a strojník junior. Součástí zkoušek bylo i místní kolo výtvarné a literární soutěže Požární ochrana očima dětí.


Dne 25.3.2015 proběhlo v naší hasičské zbrojnici plnění odznaků odborností. Naši mladí hasiči v letošním roce plnili odznak strojník a strojník junior. Součástí zkoušek bylo i místní kolo výtvarné a literární soutěže Požární ochrana očima dětí.

Zkušební komisi tvořili vedoucí mládeže Hana a Jiří Šuterovi, starosta sboru Mgr. Slavomír Bell a velitel jednotky pan Antonín Dolák.
Zúčastnilo se 10 dětí, všichni se dobře připravili a úspěšně splnili zkoušky.

 

Náhledy fotografií ze složky Plnění odznaků odborností 2015