Plnění odznaků odborností a základní kolo soutěže PO očima dětí

plneni-odznaku-odbornosti--2-.jpgDne 27.3.2013 proběhlo v naší hasičce přezkoušení mladých hasičů našeho SDH ze znalostí potřebných k získání odznaků jednotlivých odborností.

Dne 27.3.2013 proběhlo v naší hasičce přezkoušení mladých hasičů našeho SDH ze znalostí potřebných k získání odznaků jednotlivých odborností. Zkoušek jejichž součástí bylo i základní kolo soutěže požární ochrana očima dětí se zúčastnilo celkem 16 mladých hasičů.

Odznak odbornosti preventista junior získali Jana Kníchalová a Adéla Peclová. Znalosti potřebné k získání odbornosti strojník junior prokázali Lucie Šuterová, Monika Doláková, Barbora Robešová a Sabina Poulíková.

Test a ústní část zkoušek potřebnou k získání odbornosti preventista úspěšně složili Anežka Drápalová, Leona Dostálová a Magdalena Nešpůrková.

Odbornost strojník získali Miroslav Šutera a Kamila Šmídová.

Zkušební komisi která hodnotila znalosti mladých hasičů tvořili vedoucí mládeže našeho SDH Jiří Šutera a členové SDH Šaratice Soňa Schusterová a Jan Hon. Na úroveň zkoušek dohlížel velitel jednotky pan Antonín Dolák.

V soutěži požární ochrana očima dětí se sešlo celkem 17 výtvarných a 1 literární dílo. Osmičlenná porota rozhodla o pořadí v jednotlivích kategoriích.

Výsledky POOD

Kategorie ZŠ 1 – 1. Jakub Kvoch

ZŠ 2 – 1. Lucie Šuterová, 2. Miroslav Šutera, 3. Lucie Šuterová, 4. Adéla Peclová

5. Jana Kníchalová, 6.-8. L. Dostálová, M. Doláková a B. Robešová