Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzimní část okresního kola hry Plamen - Kučerov

dscn2994.jpg

V sobotu 11.10.2014 se naši mladí hasiči zúčastnili podzimní části okresního kola hry Plamen v Kučerově. 

V sobotu 11.10.2014 se naši mladí hasiči zúčastnili podzimní části okresního kola hry Plamen v Kučerově. Jako vždy se soutěžilo v štafetě požárních dvojic a v branném závodě který prověřil znalosti družstva v oblasti topografie, zdravovědy, uzlů ,střelby ,překonání překážky a prostředků požární ochrany.

Štafety požárních dvojic jsme se zúčastnili s jedním družstvem mladších žáků. V této disciplíně suveréně zvítězili.

Braného závodu se v kategorii mladších žáků zúčastnilo družstvo Hostěrádky – Rešov které obsadilo 3. místo a smíšené družstvo Hostěrádky – Rešov + Kozlany + Kroužek které skončilo na 23. místě z celkového počtu 35 startujících hlídek.