Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prezentace hasičů pro ZŠ a MŠ

prezentace-hasicu-pro-zs-a-ms--53-.jpgV pátek 7.6. 2013 se naši mladí hasiči podíleli na akci našeho sboru, která byla zaměřena na prezentaci činnosti a techniky hasičů zejména pro žáky mateřské školky z Hostěrádek – Rešova a školky i základní školy ze Šaratic.

V pátek 7.6. 2013 se naši mladí hasiči podíleli na akci našeho sboru, která byla zaměřena na prezentaci činnosti a techniky hasičů zejména pro žáky mateřské školky z Hostěrádek – Rešova a školky i základní školy ze Šaratic.

Děti si na návsi v Hostěrádkách mohli prohlédnout nejen techniku našeho SDH, ale i nejmodernější vozidla používaná u profesionálních jednotek HZS. Součástí expozice byla i prevence požární ochrany.

Členové našich družstev spolu se svými vedoucími předvedli svoji činnost na cvičišti vedle hasičky. Početnému publiku jsme postupně předvedli uzlovou štafetu, ukázku běhu jednotlivců na 60m s překážkami, štafetu 4 x 60m a vyvrcholením našeho programu byla ukázka požárního útoku.

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Prezentace hasičů pro ZŠ a MŠ