Jdi na obsah Jdi na menu
 


První vítězství starších žáků v soutěži započítávané do Vyškovského Soptíka

soutez-hlubocany-9.6.2012--10-.jpgDalší soutěžní víkend začal v sobotu 9.6.2012 v Hlubočanech.

Další soutěžní víkend začal v sobotu 9.6.2012 v Hlubočanech. V disciplíně požární útok tentokrát pokus mladšímu družstvu nevyšel a po problémech s připojením dopravního vedení na stroj obsadilo až 8.místo.

Družstvo starších žáků provedlo svůj útok velmi dobře a slavilo 1.místo na které po sérii druhých a třetích míst zatím marně čekalo. Svým časem navíc získali hlavní cenu kterou byla putovní  socha sv. Floriána.

V Hlubočanech se soutěžilo také v jednotlivcích kde v kategorii mladších žáků obsadil vynikající 4.místo Ondřej Hess . V konkurenci 39 závodníků se rozhodně neztratili ani Miroslav Šutera 11. a Vojtěch Bělík 13. místem.

V kategorii ml. žákyň obsadila pěkné 9.místo Monika Doláková , kterou může mrzet chyba při druhém pokusu kdy nesprávně nasazená proudnice znamenala N.P. a  pravděpodobně ztrátu místa na stupních vítězů. Jana Knichalová si také vyzkoušela soutěž jednotlivců ale její pokus nebyl uznán jako platný.

Ze starších žákyň našeho SDH se nejlépe umístila Kamila Šmídová na dobrém 8.místě, Tereza Kropáčková obsadila 14. a Sára Pospíšilová 20. místo.

 

Náhledy fotografií ze složky Soutěž Hlubočany 9.6.2012