Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž Kampus - Brno Bohunice

 

p1250034.jpg

První soutěží v letošním roce kterou absolvovali naši mladí hasiči byla soutěž v Brněnském Kampusu. Soutěž byla rozdělena na dvě části, dopoledne probíhala volná soutěž družstev ve štafetě 4x60m a v odpolední části proběhlo třetí kolo uzlové OPEN ligy 2013/2014.

První soutěží v letošním roce kterou absolvovali naši mladí hasiči byla soutěž v Brněnském Kampusu. Soutěž byla rozdělena na dvě části, dopoledne probíhala volná soutěž družstev ve štafetě 4x60m a v odpolední části proběhlo třetí kolo uzlové OPEN ligy 2013/2014.

Této soutěže jsme se tentokrát zejména z důvodu zimních rekreačních pobytů většího počtu členů z družstva starších žáků zúčastnili pouze s dvěma družstvy mladších žáků.

Do štafety 4x60m jsme především pro časovou náročnost soutěže nastoupili pouze s jedním družstvem a to ve složení Lucie Šuterová a Jakub Kvoch spolu s Veronikou Fialovou a Adélou Surovcovou které se této disciplíny zúčastnily poprvé. Toto družstvo časem 72,00s z prvního kola po kterém jim patřilo druhé místo obsadilo celkové vynikající 3. místo.

Do hlavní části soutěže kterou byla uzlová štafeta zařazená do letošního ročníku OPEN ligy nastupovala již obě družstva Hostěrádky – Rešov 1 : Lucie Šuterová, Jakub Kvoch, Veronika Fialová a Barbora Robešová. Hostěrádky – Rešov 2 : Adéla a Denisa Surovcovi, Jakub Příhoda a Marek Robeš.

Kvalifikačním kolem do kterého nastoupilo 29 družtev bez problémů prošla obě naše družstva. Družstvo 1 časem 18,79 (2. místo) a družstvo 2 časem 25,16 (9. místo). Ve vyřazovací části mezi nejlepšími 16 zvítězilo první družstvo nad družstvem Kozlan2 2:0 a druhé družstvo prohrálo s družstvem Drnovic10 1:2. Družstvo Hostěrádky – Rešov 2 obsadilo celkové 10. místo. Mezi nejlepšími osmi první družstvo porazilo družstvo Drnovice8 2:0 a postoupilo mezi nejlepší 4 družstva. V boji o postup do finále naše družstvo podlehlo družstvu Drnovice7 v poměru 1:2 ale v duelu o třetí místo porazilo družstvo Kovalovic. Celkovětedy toto družstvo obsadilo velmi dobré 3. místo za druhým družstvem Drnovice 7 a vítězi ze Strachotína.

V uzlové soutěži jednotlivců velmi dobrého úspěchu dosáhla Lucie Šuterová 2. místa v kategorii mladších žáků.

Miroslav Šutera člen našeho staršího družstva tentokrát nastoupil k uzlové štafetě v družstvu Drnovice 5 které získalo svůj nejlepší výsledek v tomto ročníku 7. místo.

V celkové tabulce OPEN ligy po třech soutěžích je naše prví družstvo v čele s náskokem dvou bodů na družstvo z SDH Strachotín, druhé družstvo se bude pohybovat po sečtení výsledků okolo 10. místa.

Finálová soutěž letošního ročníku se koná 15.2.2014 v Brně Bosonohách.

 

p1250034.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky Soutěž Kampus - Brno Bohunice