Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž Křenovice 19.6.2011

soutez-krenovice-19.6.2011--4-.jpgV neděli 19.6.2011 se konala soutěž v PÚ v Křenovicích. Znovu jsme se zúčastnili se dvěma družstvy.

V neděli 19.6.2011 se konala soutěž v PÚ v Křenovicích. Znovu jsme se zúčastnili se dvěma družstvy.

První ke svému pokusu nastoupili mladší žáci, kterým se útok podařil velmi dobře rozběhnout, voda v proudnicích byla již za vynikajících 15,5 sekundy. Bohužel před sražením terčů došlo k prasknutí zubu na spojce rozdělovače a odpojení levého proudu. Po znovu zapojení hadice byl útok dokončen a družstvo bylo klasifikováno na 12. místě. Nebýt této závady byl by vítězný čas Milešovic 20,64 sek. pravděpodobně naším družstvem výrazně překonán.

Starším žákům se útok také nezdařil, nejprve došlo k rozpojení vedení B a po jeho následném spojení došlo navíc k vytržení hadice ze spojky C u rozdělovače na levém proudu. Terče však už byly sraženy a družstvo skončilo s platným pokusem na 10 místě.