Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž Ludslavice 1.10.2016

ludslavice.jpgPrvní říjnovou sobotu jsme se s družstvem mladších žáků zúčastnili soutěže v Ludslavicích.

První říjnovou sobotu jsme se s družstvem mladších žáků zúčastnili soutěže v Ludslavicích.
 
Na tuto soutěž byla pozvána družstva, která se umístila na předních místech okresních lig mladých hasičů v kategorii mladších žáků. Utkalo se zde 13 družstev v požárním útoku na dva pokusy.
 
Naši žáci měli první pokus pěkně rozběhnutý, ale obrovský prostřik na levém terči a výsledný čas 21,84 s nebyl potěšující výsledek. Druhý pokus byl mnohem lepší a výsledný čas 17,43 s  (  levý proud 15,66 s ) znamenal  celkové 7. místo.
Nejlepší čas zde dosáhlo družstvo LUBRUZ  (  Lučina + Bruzovice )  14,41 sekund a patřilo jim zasloužené první místo, druzí skončili s časem 15,15 sekund žáci z SDH Racková a třetí místo obsadili pořádající Ludslavice s časem 16,18 sekund.